ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של הוצאת פראג

כאן תוכלו לקבל מידע על כל הספרים של פראג, על המבצעים וההנחות במכירה ישירה, לקרוא קטעים מתוך רבים מהספרים, למצוא לינקים לאתרים של הספרים והסופרים, לכתבות על הספרים, תוכלו לצפות בקטעי וידאו עם הסופרים, ולקרוא על אירועים שההוצאה יוזמת או שותפה להם.

ניוזלטר

מדי כמה שבועות אנו שולחים ללקוחותינו ניוזלטר המדווח על הספרים החדשים שלנו, על המבצעים וההנחות שלנו במכירה ישירה, ועל דברים אחרים שמעניינים או מרגשים אותנו. כאן תוכלו לעיין באחדים מהניוזלטר הקודמים.
אם נרשמתם בעבר לניזולטר שלנו, ואינכם מקבלים אותו יותר – אנא הירשמו שוב.
לקבלת הניוזלטר, הרשמו

קנייה באמצעות האינטרנט

לנוחיותכם תוכלו לרכוש ספרים בצורה מקוונת דרך החנות, במחירי מבצע מיוחדים לרוכשים דרך האתר. הרכישה הינה בכרטיסי אשראי או דרך חשבון פיפאל, ניתן גם להזמין ספרים ישירות באמצעות הטלפון: 050-6527985. צרו קשר בכל שעה משעות היממה, ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

מבצעים והנחות

בעמוד הבית כלול המידע העדכני על המבצעים שלנו במכירה ישירה. המחירים שלנו לרוב זולים יותר מחנויות הספרים, אך למרות המחויבות הגדולה שלנו כלפיכם – לקוחותינו הנאמנים – אין לנו אפשרות להתחייב למחיר הנמוך ביותר בכל רגע נתון. לכל חנות ספרים – וירטואלית או לא – יש אפשרות לערוך מבצעים והנחות באופן עצמאי שאינו לגמרי בשליטתנו. אנחנו כן מתחייבים לתת לכם יחס מסור וחם, ואם אתם מתלבטים לגבי ספר זה או אחר, נשמח לייעץ לכם.

כתבו לנו

אתם מוזמנים לשתף אותנו בחוויות שלכם מהספרים שלנו, ובהמשך נשמח לפרסם קטעים נבחרים מתגובתכם. אם מצאתם באתר איזו טעות, תקלה, לינק שלא עובד אתם מוזמנים מאוד לספר לנו על כך. צרו קשר

שלכם בחום
צוות פראג