לראשונה בישראל כנס ’תודעה חדשה’ סוף שבוע יחודי שמאגד
ספרים קלפים הרצאות סדנאות וסרטים העוסקים בתחום הרוחני
הזדמנות נדירה להיחשף למידע חדש, לחוות מרצים ומורים בעלי ידע נרחב ועשיר
לפגוש אנשים בעלי עניין משותף, להעמיק ולהתמיר ולהפתח לתודעה חדשה

יום שישי 15.4.2016

11:00 – 14:00 ריקודים מקודשים

UriRimonHilaRimonבהנחיית הילה ואורי רימון והפסנתרנית מיכל ישפה
סדנת מבוא שתגלה לכם את העולם החבוי בתוך הפרקטיקה ולהכניס אתכם פנימה אל עולמה המופלא. משך הסדנא שלוש שעות.
 הסדנא מוגבלת ל 44 משתתפים
לפרטים והרשמה

11:00 – 12:00 לדבר דרך הסוס

YardenMendelsonOrliBarak

‘לדבר דרך הסוס’ –  הכוח המרפא של סוסי הפרא, אנרגיה פראית והתבוננות עצמית.

הסוסים כבעל חיים מלווה אותנו, בני האדם, למעלה מ-5000 שנה. היכולת המרפאות של הסוסים היו מאז ומעולם חלק מהקשר בין הסוס לאדם. ‘לדבר דרך הסוסים’ היא היכולת להתבונן על סוגיות בחיים דרך השימוש בתמונות של הסוסים.
בסדנה נלמד כלי לעבודה עצמית, לרפלקציה אישית ולשיקוף המקום בו אני נמצא/ת דרך התבוננות בסוסים. נלמד כיצד הקלפים וצורת ההסתכלות שלנו עליהם יכולים לסייע לנו ללמוד על עצמנו, על מקומנו, על האנרגיות השורות בנו ועל כיווני ההתפתחות הזמינים לנו. בנוסף נלמד כיצד ניתן להשתמש בקלפים ככלי טיפולי וכיצד ניתן להשתמש בטכניקות שנלמדו בתהליכי טיפולים באחרים. 
כניסה חופשית
לפרטים והרשמה 

11:00 – 12:00 על חירות ושלטון עצמי

מבוא לפילוסופיה של מהטמה גנדהי בהנחיית נועם שרון 
גנדהי, המנהיג ההודי מעורר ההשראה, פיתח תפיסת עולם רוחנית מגובשת, המבוססת על שילוב בין התרבות ההודית הקדומה לעקרונות מערביים מודרניים. את עקרי משנתו ניסח בספרו הראשון שלטון עצמי, שהוא גם ספר ההגות היחיד שחיבר. לכבוד תרגומו של הספר לעברית, נקיים שיחה על הפילוסופיה הגנדיהנית כמפתח לחירות אישית. עם נועם שרון – מתרגם הספר והמוציא לאור, ועם שמעון לב – עורכו המדעי של הספר.
לפרטים והרשמה

12:00 – 13:00 מחוברים בלב

CochavaShniderSharonAdamמנחות שרון אדם וכוכבה שנידר
נחווה התנסות מעצימה עם ערכת קלפי האימון להקשבה ודיבור מהלב, שפותחה על ידי מחוברים בלב (הקלפים תורגמו לשבע שפות ונמכרים בארץ ובעולם) כדרך קלה, פשוטה וזמינה שתאפשר לך ליצור חיבור מהלב עם כל אדם. 
לפרטים והרשמה

14:00 – 16:00 סדנה לשינוי אמונות דפוסים והרגלים בתת מודע

IlanaGoldShtineבהנחיית אילנה גולדשטיין 
המפתח לשינוי אמיתי בחיינו נמצא באמונות ובדפוסי חשיבה והתנהגות שאנו מחזיקים בתת המודע. בסדנה נבין כיצד תת המודע פועל, נסקור דרכים ואופנים לעבוד איתו, נתנסה ביצירת קשר וקבלת תשובות מתת המודע ונדגים בעזרת שיטת סיי-קיי כיצד אפשר לתכנת אמונות מעצימות שיאפשרו לנו לחיות את החיים שאנחנו רוצים.
לפרטים והרשמה

15:00 – 17:00 הקרנת הסרט האנה – בודהיזם המסע שלא סופר

Hannahהסרט “האנה” מספר את סיפורה של האנה נידהל. שהפכה במהלך חייה מילדת פרחים דנית בשנות ה-60 לאחד מעמודי התווך של הבודהיזם. האנה ובעלה אולה נידאל היו התלמידים המערביים הראשונים של הקרמאפה ה-16 בנפאל. כך החלה הרפתקה בעלת משמעות היסטורית להעברת הבודהיזם מהמזרח למערב. הסרט צולם בהודו, נפאל ואירופה, בעולם רצוף מערבולות אשר משתנה ללא הרף. דרך נפילת הקומוניזם במזרח אירופה ורוסיה, ועד לחטיפת הזוג על ידי לוחמי גרילה בדרום אמריקה.סרט עטור פרסים עם כתוביות בעברית
לפרטים והרשמה

15:00 – 17:00 עבודה עם קלפים – ייעוץ, טיפול ופסיכומאגיה

ZeevBenAryeבהנחיית דר‘ יואב בן דב
החיבור בין המיסטיקה לפיזיקה – סדנא חוויתית בהנחיית יואב בן דב  דר‘ לפילוסופיה ומרצה באוניברסיטה המיעץ וקורא בקלפי הטארוט הקלאסיים. 

לפרטים והרשמה

16:00 – 19:00 סדנת קלפי ארבע ההסכמות

RikiChenYehonatanבהנחיית  ריקי–חן יהונתן
הסדנה מבוססת על ספרו של דון מיגל רואיס “ארבע ההסכמות”. תרגול והבנת חוקי היקום בשילוב טכניקות תקשורת. המשתתפים יקבלו קריסטל אישי וקלף מסר מנדלה קריסטלית אישי.

לפרטים והרשמה

16:00 – 19:00 דרך האמן – חיבור ישיר ליצירתיות 

בהנחיית מיכל גזית
מזה שמונה עשרה שנים מדריכת סדנאות “דרך האמן” שלוש שעות של שכרון חושים, חיבור לעוצמה היצירתית שלכם. 

 
לפרטים והרשמה

יום שבת 16.4.2016

11:00 – 14:00 הפירמידות של בוסניה

DrSamOsmangitzמרצה דר‘ סם אוסמנסיץ מבוסניה
הרצאה מרתקת על הפירמידות של בוסניה סם אוסמנגיץ דר‘ לאנתרפולוגיה וארכיאולוג גילה בשנים האחרונות את מה שיכולה להיות התגלית הגדולה ביותר בהיסטוריה האנושית –פירמידת ענק בת 30.000 שנה המתחבאת בין הרי בוסניה, המחוברת למערכת מנהרות סודית שנחשפה לאחרונה. 
לפרטים והרשמה 

11:00 – 13:00 סדנת שמניזם –  צמחים משני תודעה וקלפי קראולי

MiaRabinovitzבהנחיית מיה רבינוביץ 
הרצאה על האלמנטים התורמים בהרחבת מודעות בקוסמוס ולחיזוק העין השלישית, חידוד את התודעה ונגיעה בסודות העולם שמעבר באמצעות קלפי קראולי היוקרתיים, ההתנסות הנה אישית וחוויתית בקבוצה.
לפרטים והרשמה

13:00 עד 15:00 בודהיזם אהבה וזוגיות – דרך היהלום

Danasמרצה דאנאס קזלאוסקס מליטא
הרצאה, שאלות ותשובות ומדיטציית דרך יהלום. דאנאס הינו מתרגל בודהיסטי ותיק ומילנה ליטווניה, מתרגל ומנחה בודהיזם דרך היהלום ומדיטצית Tibetan Karma Kagyu קרוב ל 20 שנה. תלמידו של לאמה אולה נידהל ( Lama Ole Nydhal) מדנמרק מאז שנת 1997, בשנת 19999 הקים ביחד עם עוד חברים מרכז ללימודי דרך היהלום בוילנה, מאז שנת 2007 דאנאס נוסע במדינות השכנות ומלמד מרצה ומתרגל על בודהיזם עם תרגום לעברית
לפרטים והרשמה

12:00 – 13:00 סדנא מסע ל”ארץ יצורי הנפש”

efrat maayanבהנחיית אפרת מעיין
פסיכולוגית קלינית, מטפלת בעזרת בעלי חיים ופסיכותרפיסטית ינים ונגיאנית. מפתחת את שפת “יצורי הנפש”, מנחת קבוצות וסדנאות המשלבות קלפים טיפוליים, דמיון מודרך, בעלי חיים, טבע ויצירה, מרצה ומדריכה מטפלים. קלפי ארץ יצורי הנפש – כוחות הקסם והשדונים שבלב – כלי טיפולי שפותח במשך שנים של עבודה עם ילדים, מתבגרים ובוגרים ע”י אפרת מעיין, וצוירו ע”י שלום קוולר – מעצב מוצר, אומן ומאייר, מרצה בבצלאל.  ההרצאה תעניק הזדמנות להכיר שפה ייחודית זו, להתנסות ביצירת דיאלוג פנימי עם השדונים שבתוכי, וללמוד אפשרויות שונות לשימוש בקלפי “ארץ יצורי הנפש” המבוססים עליה.
לפרטים והרשמה

16:00 – 18:00  הקרנת הסרט חלומות על דמנהור

ZeevBenArye1מרצה זאב בן אריה
דמנהור, קהילה רוחנית לרגלי האלפים האיטלקים שבנתה מקדשים תת קרקעיים. לקהילה אורח חיים מיוחד המדגיש אמנות, אלכימיה ומאגיה כדרך חיים. בנוסף למקדשים, תמצאו בדמנהור: יער מקודש, סדנאות אמנות, מעגלי אבנים, ואפשרות להכיר צורת חיים אלטרנטיבית. הסרט מתורגם לעברית. 
כל הכרטיסים נמכרו

17:00 – 19:00 חגיגת ספר “כאור בשולי הענן”

NaamaOshriבהשתתפות דר’ נעמה אושרי מחברת הספר, דר’ רות קלדרון מייסדת ‘אלול’ ו’עלמא’, ח”כ לשעבר, חוקרת בכירה במכון הרטמן, ד”ר צילה זן-בר צור, חוקרת פולקלור, מספרת סיפורים ומנחה טקסי חניכה נשיים ובהנחיית דליק ווליניץ’. שיחה על טבע הלב ועל לב הטבע: לקשר בין החכמה הבודהיסטית, הפואטיקה העברית, הטבע הארץ ישראלי ונפש האדם.
לפרטים והרשמה

16:00 –19:00 סדנת קולאז’ הנשמה

MichalShhamShavivבהנחיית מיכל שהם שביב
תהליך המקנה כלי לחיבור אל הנשמה. שעתיים של עצירה והתמקדות במשאבים רוחניים טבעיים שלנו כמו דמיון, יצירתיות, אינטואיציה וחכמה פנימית במרחב מותאם ובתהליך מהנה, מובנה ומפתיע. 
לפרטים והרשמה 

להזמנות טלפוניות נא לשלוח SMS ל: 050-6527985

15 – 16 לאפריל בית ציוני אמריקה תל אביב

כל הספרים, הקלפים והמרצים של העולם הרוחני

סדרת מפגשים עם – ספרים, קלפים, מרצים, סרטים ואנשים

הזדמנות להיחשף למידע חדש ידע חדש אנרגיות חדשות מקומות חדשים בעולם, סדנאות, הרצאות ומרצים בעלי ידע נרחב וניסיון עשיר בתחום הרוח, לפגוש אנשים בעלי עניין משותף, להעמיק עוד קצת את התודעה שלנו וליהנות.

 

 

 

בארוע יהיו דוכני ספרים וקלפים ריכוז נדיר של עשרות ספרים וקלפים טיפולים מהתחום הרוחני, שאת רובם לא תמצאו בחנויות הספרים במחירים יוצאי דופן.

לחצו על כותרת הארוע למעבר לדף הארוע

השקת מהדורת העשור של הספר “הביולוגיה של האמונה”

הקרנת סרטון קצר של ברוס ליפטון

משתתפים: דר’ גבריאל בוקובזה העורך המדעי של הספר

על פרשת דרכים

הקרנת הסרט “על פרשת דרכים”

חגיגת ספר “כאור בשולי הענן”

דר’ נעמה אושרי ודר’ רות קלדרון – השקת הספר “כאור בשולי הענן”

חלומות על דמנהור

קהילות רוחניות הקרנת הסרט “חלומות על דמנהור” והרצאתו של זאב בן אריה על קהילת דמנהור והמקדשים שבנתה

האנה – בודהיזם המסע שלא סופר

הקרנת הסרט עטור הפרסים “האנה – בודהיזם המסע שלא סופר” עם כתוביות בעברית

הפירמידות של בוסניה

דר’ אוסמנסיץ, על הפירמידות של בוסניה,

האם ייתכן שבכדור הארץ היו ציוויליזציות קדומות ומפותחות שאין יודעים עליהם דבר?

דר’ לאנתרפולוגיה וארכיאולוג ד”ר סם אוסמנגיץ Sam Osmanagich גילה בשנים האחרונות את מה שיכולה להיות התגלית הגדולה ביותר בהיסטוריה האנושית, פירמידת ענק בת 30.000 שנה המתחבאת בין הרי בוסניה. הפירמידה מכוסה באדמה ולכן לא ידעו עליה עד כה.

בודהיזם אהבה וזוגיות – דרך היהלום

דאנאס קזלאוסקס – Danas Kazlauskas הרצאה של מורה בודהיזם דרך היהלום, מליטא.אהבה וזוגיות בבודהיזם, אורך הרצאה כשעה וחצי +שאלות ותשובות + מדיטציית דרך יהלום מונחת – סה”כ כשעתיים. תרגום לעברית

דאנאס הינו מורה בודהיסטי מוערך המתרגל מדיטציה כ-20 שנה תחת הדרכתו של אולה נידהל, לאמה מוסמך שיחד עם אשתו האנה הקים מאות מרכזים של בודהיזם דרך היהלום ברחבי העולם המודרני. דאנאס ידבר על יחסי אהבה וזוגיות מנקודת מבט בודהיסטית – איך לנווט במודע את מערכות היחסים בחיינו לעבר משמעות וצמיחה. הוא גם יענה על שאלות וינחה מדיטציה קצרה שתאפשר התנסות חווייתית בעולם התרגול המופלא של הבודהיזם הטיבטי.

,From Vilnius , Lithuania, is practicing Diamondway Buddhism and daily meditations of Tibetan Karma Kagyu school since almost 20 years. He took Buddhist refuge with Lama Ole Nydhal in 1997.

ריקודים מקודשים

הסדנא בהנחיית הילה ואורי רימון עם הפסנתרנית מיכל ישפה 
הסדנא מוגבלת ל 44 משתתפים

מחיר 288 ליחיד ש”ח

דרך האמן- חיבור ישיר ליצירתיות.

שלוש שעות של שכרון חושים, חיבור לעוצמה היצירתית שלכם.

מנחה: מיכל גזית מנחת סדנאות דרך האמן 18 שנים, עיתונאית וכותבת

יום שישי 15 באפריל משעה 16:00 עד 19:00, בית ציוני אמריקה אולם גלריה (קומה שניה)

גלגל החיים הקריסטלי

המרצה שני תודר, על העצמת הקריסטל שבך בשביל ההגשמה שילוב חדש ומקסים של עולם האימון (קוצ’ינג) עם עולם הקריסטלים בסדנת קריסטלים חווייתית שתחבר אותך לקסם של עולם הקריסטלים. חוויה אישית המחברת ומעניקה תובנות לשינוי והגשמה. שני תודר, מחברת “סוד הגביש” ואתר סטונאייג’, גילתה את עולם הקריסטלים ב 1988 בזכות אמה, מנורה צ’רני, שהייתה מובילת דרך רוחנית.

במהלך מעל 25 שנים, שני למדה מתוך חיבור לקריסטלים, הבנה שלהם והעברת הידע ואהבה לאלפי אנשים תוך קבלת פידבקים ואשר חיזקו את הדרך ואפשרו לימוד. בשנת 2000 הוציאה לאור את “סוד הקריסטלים” ולפני כשנה את “סוד הגביש” ספר ייחודי המשלב גיאולוגיה, גמולוגיה, היסטוריה ותכונות אנרגטיות של מאות סוגי קריסטלים.

שני מעבירה הרצאות קריסטלים מזה כ 20 שנה. לאחרונה, עם השלמת לימודי אימון (אונ’ בר אילן), מצאה שילוב בין שני העולמות. שילוב המאפשר איתור חסמים לטובת איזון והגשמה. החוויה מועברת בצורה בסיסית בסדנה ובאופן מעמיק בפגישות אישיות.www.stoneage.co.il

פרטים נוספים על הסדנא – בקרוב

עבודה עם קלפים – ייעוץ, טיפול ופסיכומאגיה

החיבור בין המיסטיקה לפיזיקה – סדנא חוויתית בהנחיית יואב בן דב  דר’ לפילוסופיה ומרצה באוניברסיטה המיעץ וקורא בקלפי הטארוט הקלאסיים

PSYCH-K – שינוי אמונות והרגלים מהתת מודע

אילנה גולדשטיין תנחה את סדנת ה PSYCH-K שיטה שמומלצת בספרו של ברוס ליפטון “הביולוגיה של האמונה”

קלפי ארבע ההסכמות

סדנת קלפי ארבע ההסכמות בהנחיית ריקי חן יהונתן, מבוססת על ספרו של רב המכר של דון מיגל רואיס “ארבע ההסכמות” ספר שתורגם לכ 40 שפות, ומכר למעלה מ 4.000.000 עותקים. תרגול והבנת חוקי היקום, בשילוב טכניקות תקשורת כמו “ארבע ההסכמות” מובילות אותנו יחד לחיי מימוש, שבעות רצון, בריאות, אהבה ושפע.

בסדנא נשלב עבודה אנרגטית במעגל ונחווה מדיטציה קריסטלית מברכת לחיים בתודעת שפע.

נתרגל את ההסכמות, נשחק אל תוך חיינו, את משחקי ההסכמות עם קלפי “ארבע ההסכמות”. נקבל טיפים וכלים פרקטיים ליישום בחיי היום יום שלנו בתחום מערכות היחסים שלנו, מקומות העבודה, הערכה ואהבה עצמית וזרימה עם כל היש בחיינו.

המשתתפים יקבלו קריסטל אישי וקלף מסר מנדלה קריסטלית אישי

ריקי-חן יהונתן – מאסטרית הקריסטלים, תלמידה של החיים מדריכה ומורה רוחנית, מגיעה מהעולם העסקי/בנקאי. תאר שני במנהל ותקצוב בהצטיינות מאוני’ ת”א. בוגרת לימודי רפואה אינטגרטיבית, אלטרנטיבה, מודעות ורוח. מנחת מעגלים ויוגה צחוק ומביאה בדרך מאד מיוחדת מזה 19 שנים, את החיבור והאיזון בין עולם הרוח ועולם החומר לחיים המיטיבים שלנו. עורכת טקסים לריפוי אדמה/אדם/אישה בליווי קריסטלים בארץ ובעולם.

הרצאה דרך הסוס- אורנה ריטר

יום שישי 15 באפריל בשעה 11:00 אולם גלריה (45 דקות) פרטים נוספים בקרוב

הרצאה – מחוברים בלב –תהליך לריפוי מערכות יחסים

ביום ו ה-15/4 בשעה 12:00, אולם גלריה (45 דקות)

מרצות : שרון אדם וכוכבה שנידר – פרטים נוספים בקרוב

 סדנה – שאמניזים צמחים משני תודעה וקלפי קראולי

מרצה: מיה רבינוביץ, יום שבת 16 באפריל בשעה 11:00 אולם גלריה – פרטים נוספים בקרוב

הרצאה – מסע לארץ יצורי הנפש

להיכרות עם השדונים הפניימים וכוחות הקסם שבנו”

מרצה: אפרת מעין, פסיכולוגית קלינית, מטפלת בעזרת בעלי חיים ופסיכותרפיסטית יונגיאנית

יום שבת 16 לאפריל בשעה 12:00 אולם גלריה (פרטים נוספים בקרוב)

סדנא קולאז’ הנשמה

מרצה: מיכל שהם שביב

יום שבת 16 באפריל – פרטים נוספים בקרוב

 

book-now