סיי-קיי PSYCH-K
יום שישי 15.4.2016 | 14:00 – 16:00
אולם אקדמיה קומה ראשונה
מחיר 128 ש”ח
למזמינים בונוס נוסף
כרטיס להרצאה על בוסניה בשבת – חינם

IlanaGoldShtine

אילנה גולדשטיין M.Sc.
פסיכותרפיסטית רוחנית, מרצה לפסיכולוגיה ומנחה סדנאות התפתחות אישית. בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר שני בהתנהגות ארגונית. בעלת נסיון רב במגוון שיטות טיפוליות ומטפלת בעזרת שיטת סיי-קיי PSYCH-K לאחר שזכתה להכרה והצלחה בעולם. מלמדת ומטפלת בגישת הפסיכולוגיה הרוחנית, הרואה באדם מהות רוחנית וגשמית גם יחד ומבקשת לקרב אותנו אל המהות הגבוהה שלנו.

סיי-קיי PSYCH-K – שינוי אמונות והרגלים בתת המודע. בעזרת טכניקות פשוטות לביצוע אנו יכולים לקבע בתת המודע שלנו אמונות מעצימות שיאפשרו לנו לממש את עצמנו ולחיות את החיים שאנחנו רוצים.

 

המפתח לשינוי אמיתי בחיינו נמצא באמונות ובדפוסי חשיבה והתנהגות שאנו מחזיקים בתת המודע. בסדנה נבין כיצד תת המודע פועל, נסקור דרכים ואופנים לעבוד איתו, נתנסה ביצירת קשר וקבלת תשובות מתת המודע ונדגים בעזרת שיטת סיי-קיי כיצד אפשר לתכנת אמונות מעצימות שיאפשרו לנו לחיות את החיים שאנחנו רוצים.  

כיום ידוע כי 95% מההתנהגות, המחשבות והרגשות  שלנו הן תוצאה של האמונות והתפיסות הלא מודעות שלנו. יותר מכך,החיים שלנו משקפים את האמונות שלנו. אמונות אשר השתרשו בנו לאורך השנים כתוצאה מתכנות של הסביבה, ההורים והתרבות בה אנו חיים.

 

האמונות הלא-מודעות שלנו קובעות את הגבול למה שאנו יכולים להשיג.

אמונה לא-מודעת (או מודעת) כמו: החיים הם קשים וצריך לעבוד קשה כדי להגיע למשהו – אמונה נפוצה למדיי – תשתקף בחיינו בצורה ברורה. חיינו אכן יהיו קשים וכל דבר שנשיג יהיה אכן כרוך במאמץ רב. אנו מחזיקים אמונות רבות מסוג זה כי כך לימדו אותנו הורינו, מורינו ואחרים שגם אותם לימדו כך. אמונות אלו לאו דווקא נכונות! אם נאמין בהן הן תהינה נכונות!  אבל אם לעומת זאת, נאמין שהחיים יפים, זורמים בקלות וקל לי להשיג את מה שאני רוצה – חיינו אכן יכולים להיות קלים, זורמים ומלאי סיפוק.

באותו אופן, אם אאמין בעצמי ואוהב את עצמי ללא תנאי חיי יהיו טובים יותר ואצליח להגשים מטרות ושאיפות. אבל איך? איך אני משתכנעת באמת ברמת הלא-מודע ידע מתקדם בתחום המדע והרוח מאפשר לנו כיום להצליח לשנות דפוסים של הרס עצמי ואמונות מגבילות שנחרתו עמוק בתת-המודע!  בעזרת טכניקות פשוטות לביצוע אנו יכולים לקבע בתת המודע שלנו אמונות מעצימות שיאפשרו לנו לממש את עצמנו ולחיות את החיים שאנחנו רוצים.

בסדנה קצרה זו נעשה הכרות עם התת מודע המפעיל אותנו ונלמד על דרכים לתקשר איתו. נבין יותר כיצד הוא פועל ואיך ניתן לשנות את האמונות החוסמות שנמצאות בו בעזרת שיטת סיי-קיי.

“ראיתי אנשים משפרים בזמן קצר את ההערכה העצמית שלהם ויוצרים שינוי במערכות היחסים שלהם, במצבם הכלכלי ובבריאות שלהם בעזרת Psych-k.

אני נעזר בpsych-k  בחיי. שיטה זו מסייעת לי להתנער מן האמונות המגבילות שלי, כולל זו שמנעה ממני לסיים את כתיבת ספר זה. העובדה שספר זה יצא לאור היא עדות לכוחה של השיטה.” ד”ר ברוס ליפטון בספרו ‘הביולוגיה של האמונה’

אלפי אנשים בארץ ובעולם התנסו בשיטה ומעידים על עוצמתה.
מחיר 128 ש”ח