סדנת ארבע ההסכמות
יום שישי 15.4.2016  19:00 – 16:00
אולם אקדמיה

מחיר 118 ש”ח
למזמינים בונוס כרטיס להרצאה על הפירמידות של בוסניה ביום שבת

ריקי-חן יהונתן
מאסטרית הקריסטלים, תלמידה של החיים מדריכה ומורה רוחנית, מגיעה מהעולם העסקי/בנקאי. תואר שני במנהל ותקצוב בהצטיינות מאוני’ ת”א. בוגרת לימודי רפואה אינטגרטיבית, אלטרנטיבה, מודעות ורוח. מנחת מסעות נשים ברחבי הארץ לפינוק והעצמה, מעגלי צמיחה והתפתחות, מנחת יוגה צחוק לשמחה ובריאות ומביאה בדרך מאד מיוחדת מזה תשע עשרה שנים, את החיבור והאיזון בין עולם הרוח ועולם החומר לחיים המיטיבים שלנו. עורכת טקסים בטבע לריפוי אדמה/אדם/אישה בליווי קריסטלים ( על ידי הטמנתם באדמה, בעצים, בים…) בארץ ובעולם.

מעבר לעשייה המקצועית והעסקית ריקי-חן פועלת בהתנדבות ברבדים שונים: יזמת ופעילה ב “פורום נשות גדרה והסביבה” – עמותה שלא למטרות רווח לעשייה קהילתית להעצמת נשים. יזמת ומפעילה מזה שבע שנים פרויקט “נושמים בגן בילו” – מפגשי מדיטציות בגדרה, חינמיות לקהילה בחודשי הקיץ. מלווה אנשים עם מחלות מאתגרות/סופניות אותם ובני משפחותיהם בתהליך המאתגר בריפוי ומעבר. יזמת ומפעילה מועדון יוגה צחוק, שמחה לחיים – בגדרה יחד עם מנחות שותפת נוספות. ובמועדוני קשישים.

סדנת קלפי ארבע ההסכמות בהנחיית ריקי-חן יהונתן, מבוססת על ספרו של רב המכר של דון מיגל רואיס “ארבע ההסכמות”, ספר שתורגם לכ 40 שפות, ומכר למעלה מ 4.000.000 עותקים.

למדנו שהכרת, הבנת ותרגול חוקי היקום, בשילוב טכניקות תקשורת כמו “ארבע ההסכמות” מובילות אותנו יחד לחיי מימוש, שבעות רצון, בריאות, אהבה ושפע. הכוונה, כן אנחנו מסכימים להסתכל אחרת על האירועים בחיינו והתוצאות לא מאחרות לבוא… הן מידיות.

ארבע הסכמות (4)

בסדנא נתרגל את ההסכמות, נשחק אל תוך חיינו, את משחקי ההסכמות עם קלפי “ארבע ההסכמות”. נקבל טיפים וכלים פרקטיים ליישום בחיי היום יום שלנו בתחום מערכות היחסים שלנו, מקומות העבודה, הערכה ואהבה עצמית וזרימה עם כל היש בחיינו. תכלס – תודעת שפע!

נשלב בסדנא עבודה אנרגטית במעגל ונחווה מדיטציה קריסטלית מברכת לחיים בתודעת שפע. המשתתפים יקבלו קריסטל אישי וקלף מסר מנדלה קריסטלית אישי.

איזה הסכמות נפגוש:

1 . טוהר המילה
2 . לא להניח הנחות
3 . לא לקחת אישית
4 . לעשות כמיטב יכולתי
והאמת כבר יש הסכמה חמישית שהוסיף הבן שלו, חוזה רואיס, כשהיו שניהם בארץ לפני כמה שנים:
הודיה, הסכמה אותה אנחנו מכירים מזמן, חלקינו אף מתחילים איתה את היום וזאת תזכורת נהדרת להודות על כל היש בחיינו.
הערה: גם אם קראתם את הספר ויש לכם את הקלפים, הסנדא מביאה ומציגה היבטים נוספים לתזכורת ויישום.

מחיר 118 ש”ח
למזמינים בונוס כרטיס להרצאה על הפירמידות של בוסניה ביום שבת