לארגונים ומוסדות
מסע חוויתי על ניהול וארגון בעקבות הורדוס בהר הבית!!!

“מבצע הורדוס”

מי אמר למי ולאיזה מבנה התייחס ?
“מי שלא ראה מקדש הורדוס – לא ראה בניין נאה מימיו!”
“היה המפעל שראוי לספר עליו יותר מאשר על כל מה שנמצא תחת השמש!”
“מי שלא ראה – לא האמין, ומי שראה – הביט עליו בהשתוממות!”

פעילות ארגונית חדשנית, רב תחומית, רב חושית, ומרתקת !
הורדוס יזם וביצע פרויקט גרנדיוזי, גדול מכל מיזם עד אז, העסיק 10,000 עובדים במשך שנים, סחט מחמאות מקיסרי רומא וגם מהיהודים (!), חשב מחוץ לקופסא, השתמש בטכנולוגיות חדישות, ועשה את הבלתי אפשרי.
למה עשה? מה עשה? איך עשה? – המפגש עוסק בנושאים של חזון ומטרות, ארגון וביצוע, ניהול פרויקט, ניהול זמן, ניהול אנשים ותקציב. האם יש לנו, בעידן המתקדם והטכנולוגי של היום, מה ללמוד ממנו?

אנו שמחים להציע לכם ולעובדיכם יום עיון ראשון מסוגו, המשלב הרצאה וסיור בליווי מצגות והמחשות מהשורה הראשונה בעולם. נחזור אל העבר ונשוטט בכל פינות המתחם האדיר, נבקר במחצבה, נלמד איך חצבו והסיעו אבנים, נלמד על השימוש בקשתות, מה כלל המתחם, סדרי גודל של בנייה, טכניקות בנייה, ועוד.
לצורך המחשת הנושא, יצרנו במיוחד מודל וירטואלי של הר הבית והמקדש, שחזרנו מבנה של מחצבה טיפוסית, ובנינו המחשות ממוחשבות של תהליכי בנייה, וכלי המאפשר שיטוט עצמי וירטואלי בהר הבית.
יום העיון מבוסס על מחקריהם של דוקטור יהושע פלג מבר אילן ופרופסורים מהטכניון. הוא משלב ביקור באתרים מרתקים בירושלים, ארוחה ברמה גבוהה, עבודה בקבוצות, והדמיות ממוחשבות גם בשטח.
.
הפעילות מותאמת לקבוצות שונות:

“חבילת ההיכל” יום עיון למנהלים: הפרויקט הגדול בישראל !
הר הבית 1
השתלמות ארגונית חווייתית בירושלים, בנושא ניהול וארגון פרויקט בית המקדש. מפגש בירושלים על קפה ועוגה, הרצאה בליווי מצגת וירטואלית ייחודית, סיור בכותל, במוזיאון הרובע ההרודיאני, ובמרכז דוידסון או מנהרות הכותל, לקבוצות דיון ועבודה, ארוחת צהרים תנ”כית, סיכום ושיטוט וירטואלי בהר הבית.

“חבילת הסטיו המלכותי” חצי יום לעובדים: והיה הֶעקוב למישור !הר הבית 2

בוקר או אחה”צ של חוויה לימודית בירושלים, בשילוב הרצאה וסיור, קפה ועוגה. ההרצאה תעסוק ותמחיש את הנושא בליווי מצגת וירטואלית ייחודית. סיור בכותל, במוזיאון הרובע ההרודיאני, ובמרכז דוידסון, קבוצות דיון ותרגילי ניהול, תצפית וסיכום עם כיבוד קל.

“חבילת החומה” הרצאה במתחם הארגון: ככה בונים חומה!
הר הבית 3
פעילות בכל מקום בארץ. קפיצה אחורה בזמן לימי הורדוס, באמצעות הרצאה בליווי מצגת וירטואלית, הכוללת המחשות בעזרת מודלים בתלת מימד. ההרצאה מועשרת בסרטוני סיור באתרי הר הבית – כתחליף לסיור הרגלי.

לפרטים והזמנת סיורים: משרד: 050-6527985 זאב בן אריה נייד 0544-751080rhazy@zvia.org.il

סגירת תפריט
×

עגלת קניות