סודות העוצמה של הלב

סדנת סופשבוע עם שי טובלי
שישי שבת 26-27.7.2019 | 10:30- 18:30
סוזאן דלל, נווה צדק, תל אביב

 מחיר למקדימים  1080 ₪
מחיר סופי 1380 ₪

קיום הסדנה מותנה בכמות הנרשמים

להרשמה

”אהבה – הסיבה היחידה של הלב להתייחס לכל דבר בעולם – מהווה מקור של העצמה אינסופית. זהו כוח שיכול להזיז הרים ולא רק תחושה עדינה ופגיעה בתוכנו”

שי טובלי

כולנו היינו רוצים להיות בעלי לב פתוח. בעלי יכולת הקשבה לאחר, יכולים להתחבר וללכת אחרי הלב.

אבל מהו לב פתוח?

ומעבר לקלישאות ורעיונות רומנטיים, האם יש דרך להתחבר אל הלב באופן שהוא הרבה יותר מחוויות רוחניות חולפות או מצבים רוחניים מיוחדים?

על פי, שי טובלי, פילוסוף, ומורה, הלב כשמו כן הוא. הוא הליבה של האדם. הוא מקור הבחירות שלנו והמקום שמתוכו נובעות כל יכולותינו לדעת ולזהות אמת. הוא הדרך שלנו לבוא במגע עם משמעות החיים. הוא המצפן כדי שנוכל לבחור בחירות נכונות ואותנטיות . הוא מי שיודע לאהוב באופן אמיתי. ובעזרתו אנחנו יכולים לממש את הכוחות הנפשיים העמוקים ביותר שלנו ואת הפוטנציאל האנושי הגבוה ביותר.

מעל לכל, בניגוד למיתוסים הרווחים סביב הלב, הלב הוא מקור העוצמה, הכוח והאנרגיה העז ביותר של האדם והוא מה שיכול להפוך אותנו לאמיצי לב, נדיבים, שופעים ומלאי להט ומשמעות.

בלב נמצאות תכונות נפלאות של גדולה אנושית שמתעוררות עם ההתיוררות של עוצמת הלב כמו חמלה, סליחה, דבקות, אחדות, מסירות נפש ויכולת לצאת מגדרנו עבור האהבה ובשמה.

בסדנה זו. יציג שי לימוד שמנתץ מיתוסים ביחס לליבנו ופותח פתח לחיבור ישיר ויומיומי עם חווית הלב הפתוח. כמו כן, הוא גם ילמד טכניקות פשוטות לישום המאפשרות לבסס את חווית הלב הפתוח כמצב קבע ולהפעיל מרכז זה על פי רצוננו.

בין השיטות והתרגולים בסדנה הוא יציג וילמד את שיטת האור הלבן. שיטה קלה ואפקטיבית להרחבת התודעה שהחלה את דרכה בישראל ב 2009  ומאז נלמדת באירופה ודרך ספרי השיטה.

הסדנה כוללת:

שיחות מעוררות השראה, מדיטציות מודרכות, ותרגולים ייחודים. במהלכה יוקרנו קטעים מרגשים מסרטים והפתעות נוספות

להרשמה

 
”שעתה של האהבה הגיעה למשול בכל ולשנות הכל הישאר ער, לבי, הישאר ער”

רומי

על מנחה הסדנה

שי טובלי,  הוא סופר, פילוסוף ומורה בינלאומי להתפתחות עצמית מזה 18 שנים. הידע שאותו הוא חולק שואף ליצור חיבורים בין החוויה האנושית לבין התודעה חסרת הגבולות שחבויה בנו. זאת מתוך האמונה שבחיבור הזה, מתגלה משמעות החיים.

הוא חיבר 20 ספרים על רוחניות והתפתחות עצמית, ביניהם ״בוקר טוב עולם״, רב-מכר בישראל (בהוצאת “ידיעות אחרונות”), ו״The Seven Wisdoms of Life”, אשר זכה ב-The USA Best Books Award והגיע לגמר ב- The    Book of the Year Award. שי מלמד בשמונה השנים האחרונות ברחבי אירופה, וספריו -ביניהם רבי מכר וזוכי פרסים – רואים אור באנגלית, גרמנית, עברית ושפות נוספות. באירופה הוא ידוע בעיקר בזכות חידושיו הנרחבים בתחום של מדע הצ’אקרות, כמו גם הודות לשיטות שפיתח, כמו האור הלבן, פסיכולוגיית העוצמה, ועוד.

מאז שנת 2000 הוא עובד עם אנשים מכל רחבי העולם בליווי לאורך הנתיב הרוחני שלהם. כיום הוא מתגורר בברלין, שם הוא עומד בראש מרכז הוליסטי משגשג ומנחה סמינרים, הכשרות, סטסאנג (מפגשי הארה רוחנית) ורטריטים (תהליכי טרנספורמציה ממושכים) ברחבי אירופה וכעת שוב בישראל.

 

”בליבך, הנשגב והאנושי נפגשים והופכים לאחד”

שי טובלי

 

להרשמה

סגירת תפריט
×

עגלת קניות