מוח על – דיפאק צ’ופרה – קורס מקוון

DeepakChopra
מוח על – דיפאק צ’ופרה
 

להרשמה

תיאור הקורס:  מוח על

זהו תור הזהב של המוח שלכם, הזמן שבו אתם יכולים ליטול פיקוד על דעתכם וליצור לעצמכם חיים מדהימים. כל שנדרש כדי לחוות את תור הזהב הזה, הוא לאזן את המוח שלכם: לאמן אותו לעבוד בשבילכם במקום שאתם תעבדו בשבילו. ד”ר דיפאק צ’ופרה וד”ר רודי טאנזי יצרו קורס מקוון, כדי לסייע לכם לעשות את זה.

האם שנתכם משובשת בשל דאגות הנובעות מחיי היומיום שלכם, או משימה שעליכם להשלים? האם אתם שוכחים לעתים קרובות היכן הנחתם דברים, או שמא אתם חשים שהרגשות שלכם שולטים במהלך חייכם? אם חייכם יצאו מאיזון ואתם מתקשים לעקוב אחר המתרחש בהם, ייתכן שהגורם לכך הוא שיבוש האיזון במוחכם. ככל שאתם מתבגרים, עליכם לשמור על מוחכם בריא ככל האפשר משום שהוא האחראי לעיצוב עולמכם.

המוח שלכם גמיש ביותר, כך שכל מה שאתם חושבים, אומרים או עושים, משפיע על איזונו. המוח האנושי מורכב מכמאה מיליארד נוירונים, אשר יוצרים כל העת רשתות עצביות חדשות. אותם אנשים בעלי סקרנות בריאה אשר לומדים דברים חדשים כל העת, אינם מועדים ללקות במחלת האלצהיימר. זאת משום שהם יוצרים סינפסות חדשות כל העת ומחווטים מחדש את מוחותיהם. כשאתם עוקבים אחר פעילות המוח שלכם, אתם נוהגים בו במקום לשמש כנוסעים אקראיים במכונית המנווטת בידי נהג אוטומטי. זה עוזר לכם ליצור חיים בריאים ומאושרים.

אם כך, אתם יכולים לאמן את מוחכם ליצור את העולם שבו אתם רוצים לחיות. הקורס המקוון המוקדש למוח העל הנו מדריך למשתמש במוח שלכם. המורה הרוחני, ד”ר דיפאק צ’ופרה, ומדען המוח מאוניברסיטת הרווארד, ד”ר רודולף טאנזי, מראים לכם כיצד להשתמש בשלושה אזורים במוח: המערכת הלימבית, המערכת הזוחלית והניאו-קורטקס, לשם השגת מוח-על. להיות בעל מוח-על פירושו להיות מודע מאוד לפעילותו בכל עת, דבר המושג באמצעות התבוננות רציפה וערה בו. אתם עובדים בשיתוף עם המוח שלכם, כדי לחולל פעילות מוחית אופטימלית היוצרת בעבורכם את החיים שתמיד רציתם.

איך יכול הקורס המקוון המוקדש למוח העל לשפר את חייכם?

מומחה הקורס

ד”ר דיפאק צ’ופרה

צ’ופרה הוא מחברם של למעלה משמונים ספרים, שתורגמו לארבעים ושלוש שפות. 22 מספריו הופיעו ברשימת רבי המכר של הניו יורק טיימס. דיפאק הוא מייסד קרן צ’ופרה, מייסד שותף ויו”ר מועצת המנהלים של מרכז צ’ופרה לשלוֹמוּת (Wellbeing), ומשמש כפרופסור אורח בבית הספר לניהול “קלוג” אשר באוניברסיטת נורת’ווסטרן. בנוסף, הוא נושא בתואר “פרופסור אורח” בבית הספר למנהל עסקים באוניברסיטת קולומביה, מרצה קליני בכיר במרכז לרפואת משפחה מונעת באוניברסיטת קליפורניה, סן דייגו למדעי הבריאות, בפקולטה בבית הספר להנדסה על שם וולט דיסני, ומדען בארגון גאלופ.

החברות העולמיות לחקר האינטרנט The World Post ו- The Huffington Post, דירגו את ד”ר צ’ופרה במקום ה-40 כהוגה דעות בעל השפעה בעולם, ובמקום הראשון ברפואה. המגזין TIME תיאר את ד”ר צ’ופרה כ”אחד ממאה הגיבורים והסמלים של המאה”, ומזכה אותו בתואר “המשורר-נביא של הרפואה האלטרנטיבית”.

מה תלמדו בקורס?

שיעור 1:

מוח-על ונשמת-על

מדען המוח, רודי טאנזי, ודיפאק צ’ופרה, יסבירו את האבולוציה של המוח ואת מטרת שלושת החלקים העיקריים בו: הלימבי, הזוחלי והניאו-קורטקס. תלמדו כיצד יצירת איזון בין שלושת החלקים האלה יכולה לשנות את חייכם.

בשיעור זה תלמדו:

 • להתמקד באינטראקציות חיוביות וברגשות שמחים, לשם טיפוח קשר בריא בין הגוף לנפש
 • לאזן את החלקים האינסטינקטיביים, הרגשיים והאינטלקטואליים של המוח שלכם, כדי לשפר את היכולות האינטואיטיביות שלכם
 • ליצור את מוח-העל שלכם על-ידי תרגול קשיבוּת (mindfulness) בתחומים שונים של חייכם – מודעות חושית, מודעות לגוף, מודעות נפשית, מודעות חברתית
 • ליצור קשר עם הנשמה שלכם לשם יצירת מצב של זרימה, המאפשר לעשות את הבחירות הנכונות ולממש את מרב התועלת בחייכם ללא מאמץ.

שיעור 2:

הטענת-על של מוחכם

שיעור זה מוקדש ללימוד שיטות שמטרתן להטעין את הזיכרון שלכם, להילחם בחרדות ודאגות ולהפעיל גנים המקדמים בריאות ואושר.

 • לימוד טכניקות פשוטות ליצירת זיכרונות לטווח ארוך וצמצום רגעים של שכחה, אשר רבים טועים להניח שהם חלק שגרתי מהזִקנה
 • מניעת התפרצותה של מחלת האלצהיימר על ידי תרגול של עשרה שלבים, שיאפשר לכם לחיות עם מוח בהיר ומאוזן שנים ארוכות
 • יסודות התזונה המאוזנת, המיועדת לשפר את תפקודו של מוח בריא ולחזק תאי עצב, במגמה לסייע ביצירת מוח-העל שלכם
 • תרגילי מדיטציה המיועדים להפחית מתח וחרדה ולגרום לכם להשיג יותר בהירות ומודעות בחייכם

 

שיעור 3:

הטענת-על של חייכם

השגת מוח-על מובילה גם לשיפור תהליכי קבלת ההחלטות ולהשגת יתר שליטה בדחפים, כך שתוכלו לקחת פיקוד על ההרגלים השליליים שלכם. דיפאק ורודי יפקחו את עיניכם אל הכוח הקיים בכם, בדרך להתגברות על מכשולים הזרועים בנתיב להשגת יציבות פיננסית ומשקל בריא.

 • התנהגויות, תובנות והצעות להשגת חופש כלכלי ותודעת עושר
 • נוסחת האושר למציאת משמעות ותשוקה בחיים באופן מאוזן
 • טכניקות לעזרה בשליטה על דחפים ולחיסכון בכסף
 • הבנת רמת הרעב הפיזי שלכם והאמצעים לזיהוי רעב רגשי על מנת שלא להאכילו

בניית מוח-העל שלכם דורשת עבודה. השתמשו במדריכים הפשוטים והישירים בסעיף הבונוס, כדי להשלים את מה שכבר למדתם בקורס זה! הם ינחו אתכם להעריך היכן אתם עומדים עכשיו ועד כמה התקדמתם עד כה. בנוסף, הם מעניקים לכם אסטרטגיות פעולה לשיפור תפקוד המוח שלכם, בטווח הקצר ובטווח הארוך. עם המידע המצוי בסעיף זה, תוכלו להתקדם בנמרצות רבה יותר אל עבר חוויית היתרונות של מוח-על.

בונוס

גלו את המתנות הטמונות בצד האפל שלכם 

דבי פורד

 

מדוע אנחנו חשים כעס נטול פרופורציות מול אנוכיות של חבר, עצלות של עמית לעבודה, יהירות של בן משפחה או אפילו גסות רוח של אדם זר? מדוע התנהגויות אלה לוכדות את תשומת לבנו השלילית בקלות ובעוצמה רבות כל כך? לדעת דבי פורד, אלו הם רמזים לצל שלכם, לרגשות ולתכונות שמהם אתם מפחדים בעצמכם. בידי הצל, עם כל התככים והמתנות שלו, המפתחות לחופש האולטימטיבי שלכם.

בהרצאת העצמה זו תעזור לכם דבי פורד – מחברת רב המכר מספר 1 ברשימת הניו יורק טיימס ויוצרת הסדנה הנודעת בעולם, “תהליך הצל” –  לגלות את מסתרי הצד האפל שלכם ולהשתמש בכוחו כדי לחיות את החיים שביקשתם לעצמכם. גלו מה גוזל מכם את כבודכם העצמי, את האומץ והיצירתיות ואת החלומות שלכם.

באמצעות התובנות פורצות הדרך של דבי ותרגול חי, תוכלו לגלות את תכנית האב של נשמתכם ולצאת למסע חזרה הביתה, אל עצמכם. גלו את העוצמה שבחיים אותנטיים על ידי הכרה במתנות הטמונות בצל שלכם. בשעתיים שבהן תהיו בחברתה של דבי, תתחילו במה שתהיה אחת השיחות החשובות ביותר שאי פעם ניהלתם. אל תחמיצו את ההזדמנות להשיב אליכם את כוחכם, תבונתכם, ואת המטרה העמוקה ביותר שלכם!

 

 

875x550-super-brain_v5-5

להרשמה

 

 

סגירת תפריט
×

עגלת קניות