כנס ללהשקת מהדורת העשור של רב המכר הביולוגיה של האמונה שישי 7.7.17 12:00–15:00 נווה צדק, תל אביב

 

 

יום שישי 7 ליולי 7.7.17 12:00 15:00 – 12:00 
נווה שכטר, רחוב שלוש 42,  נווה צדק, תל אביב
מחיר 129 ₪ , כרטיס זוגי 218 ₪

כל הכרטיסים נמכרו

 

 

ד”ר גבי בוקובזה
הוא פסיכולוג, מטפל, חוקר ומרצה באוניברסיטת תל אביב ובמרכז האקדמי פרס. כותב מאמרים בתחום הפסיכולוגיה במוסף הארץ. הוא העורך המדעי של הגרסא העברית של הספר “הביולוגיה של האמונה”.

12:00 – התכנסות הרשמה ופתיחה

12:30 – 13:30 דר’ גבריאל בוקובזה – על הפסיכולוגיה של הביולוגיה של האמונה  

דר' גבריאל בוקובזה - על הפסיכולוגיה של הביולוגיה של האמונהסביבה ותורשה משחקים תפקיד קריטי בבריאות ובחוסן נפשית, כמו גם בפגיעות ובמחלה. בימינו הבנת הקשר בין סביבה ותורשה טובה יותר בזכות המחקר האפיגנטי. תחום אשר חוקר את המנגנון דרכו מופעלים, מושפעים, ומווסתים גנים ע”י אותות מהסביבה באופן יציב וארוך-טווח מבלי שסדר ה DNA עצמו משתנה. בהרצאה נשמע על ההשלכות של ידע זה על התפתחות האדם, בריאותו ורווחתו משלב העובר בראשית החיים ועד גילאים מבוגרים. 

 

אילנה גולדשטיין M.Sc. 
פסיכותרפיסטית רוחנית, מרצה לפסיכולוגיה ומנחה סדנאות התפתחות אישית. בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר שני בהתנהגות ארגונית. בעלת נסיון רב במגוון שיטות טיפוליות וידע רוחני ומטפלת בעזרת שיטת סיי-קיי ושיטות אחרות לשינוי תודעתי.

13:30 – 13:45 הפסקה

13:45 – 15:00 אילנה גולדשטיין על שינוי אמונות ודפוסים בתת המודע – הרצאה והתנסות חוויתית

האמונות הלא-מודעות שלנו קובעות את הגבול למה שאנו יכולים להשיג ולאן שאנו יכולים להגיע. כיום ידוע כי 95% מההתנהלות שלנו בעולם היא תוצאה של האמונות והתפיסות הלא מודעות שלנו. החיים שלנו משקפים את האמונות שלנו. אמונות אשר השתרשו בנו לאורך השנים כתוצאה מתכנות של הסביבה, ההורים והתרבות בה אנו חיים. ידע מתקדם בתחום המדע והרוח מאפשר לנו כיום להצליח לשנות אמונות חוסמות ומגבילות ודפוסים של הרס עצמי שנחרתו עמוק בתת-המודע שלנו.
בעזרת טכניקות פשוטות לביצוע ניתן לקבע בתת המודע שלנו אמונות מעצימות שיאפשרו לנו לממש את עצמנו ולחיות את החיים שאנחנו רוצים עבורנו.

בסדנה זו נבין כיצד תת המודע פועל, נסקור דרכים ואופנים לעבוד איתו, נבין כיצד אנו רוכשים אמונות והרגלים לא מודעים וכיצד הם משפיעים על חיינו. נתנסה ביצירת קשר וקבלת תשובות מתת המודע ונדגים בעזרת שיטת סיי-קיי כיצד אפשר לתכנת אמונות מעצימות שיאפשרו לנו להיטיב את חיינו ולהביא יותר אור וטוב לעולם.

סיי-קיי ® PSYCH-K – היא שיטה המאפשרת לנו לתקשר ולעבוד עם הלא- מודע ולשנות אמונות לא מודעות המגבילות וחוסמות אותנו.

ד”ר ברוס ליפטון בספרו “הביולוגיה של האמונה”:
“ראיתי אנשים משפרים בזמן קצר את ההערכה העצמית שלהם ויוצרים שינוי במערכות היחסים שלהם, במצבם הכלכלי ובבריאות שלהם בעזרת Psych-k.
אני נעזר בpsych-k בחיי. שיטה זו מסייעת לי להתנער מן האמונות המגבילות שלי, כולל זו שמנעה ממני לסיים את כתיבת ספר זה. העובדה שספר זה יצא לאור היא עדות לכוחה של השיטה.”

יום שישי 7 לחודש יולי (7/07/17) משעה 12:00 עד 15:00
נווה שכטר נווה צדק רחוב שלוש 42 תל אביב
מחיר 129 ₪ , כרטיס זוגי 218 ₪

כל הכרטיסים נמכרו

האתר הרשמי של ברוס ליפטון

ספרי ברוס ליפטון