ירון זפרן מחבר הספר 'פסיכותרפיה רוחנית הוליסטית' על צירופי מקרים

מהי פסיכותרפיה רוחנית-הוליסטית?

כיצד לתקשר עם העצמי הגבוה? מהם תשעת השלבים בדרך להארה? איך לזמן לחיינו צירופי מקרים בעל משמעות? מדוע עשוי משבר נפשי להיות זרז להתפתחות רוחנית? איזו טכניקה תאפשר לנו לשחרר בקלות פחדים וחרדות? כיצד משתמשים במזרקת האור לפתיחת חסימות אנרגטיות? באיזו דרך מעבירים לנו חלומותינו מסרים על מימוש היעוד שלנו? מהו הצל שלנו ואילו סודות הוא שומר? כיצד מטפלים בטראומות בשיטת הטרנס-פורמינג? באילו דרכים עוזר לנו מינדפולנס להיות מאושרים יותר?
בתרבויות עתיקות לא היתה קיימת הפרדה בין נפש ונשמה. ההפרדה ביניהן נעשתה עם   לידת הפסיכולוגיה המערבית כפי שהגה אותה פרויד. כיום. עם עלייתן של הפסיכולוגיה היונגיאנית והטרנספרסונלית, מתחדדת ההבנה שלכלים רוחניים והוליסטיים יש מה להציע לשיפור היעילות של הטיפול הפסיכולוגי.


דר’ ירון זפרן מורה רוחני מוביל, עושה בספר זה חיבור ייחודי של מושגים פסיכולוגיים עם כלים רוחניים ממזרח וממערב. בסגנונו הבהיר והמעשי מציג דר’ זפרן כלים יישומיים כגון מינדפולנס, דמיון מודרך, פירוש חלומות, ועבודה עם הילד הפנימי, באמצעותם יוכל הקורא לפגוש את החלקים הנסתרים שבתוכו. לחשוף את הפוטנציאל האישי והרוחני שלו; ולזכות בחיבור אל ההדרכה הפנימית.
הספר מהווה מקור מידע חשוב למתעניין החדש בפסיכולוגיה ורוחניות, כמו גם למטפל המנוסה. 

כתיבת תגובה