חיבור ליצירתיות

מדיטציה, ציור וכתיבה דרך מוח ימין, בטכניקת היד הלא דומיננטית

יום שלישי 11 לחודש מאי 19:00 –23:00

נווה שכטר – גלריית שכטר, שלוש, תל אביב

150 ₪

חיבור לעוצמה היצירתית דרך הפעלת מוח ימין. בסדנא חווייתית בה ניצור גישה ישירה למוח ימין, שהוא החלק היצירתי, אינטואיטיבי, ילדי, לא מודע שלנו. במפגש נבין את האיזון בין שני חלקי המוח, בכדי להיות יכולים להביא יותר ויותר את הפן היצירתי, החוויתי והתשוקתי, לכל רגע בחיים. המפגש הוא תהליך שלם ומלא שכולל: מדיטציה לצורך חיבור, ואחר כך ציור וכתיבה ביד הלא דומיננטית שמפעילה את מוח ימין.

זו חוויה עוצמתית שמייצרת חוויות מידיות, חיבור לאנרגיה הילדית, תוך תהליך הזכרות וחיבור, ויחד עם זאת, יש לה אפקט מתמשך וכלים שיהיו אתכם להמשך החיים.

הסדנא היא חלק מסדנאות “דרך האמן” וסדנאות “התחדשות יצירתית” שב- 21 שנות פעילותן בארץ בהנחיית מיכל גזית חיברו אלפי אנשים ליכולת לחלום, להעז, להגשים וליצור. הסדנאות מכילות שפע של כלים, טכניקות והבנות שמאפשרות לחצות מחסומי יצירה, ולהתחבר למוזה ולתשוקה היצירתית. אם שנים שאתם חולמים להגשים את דחפי הציור או המוזיקה שלכם, אם אתם רוצים לכתוב ובכל פעם נתקעים מול הדף הריק, אם יש לכם חלומות ליצור את העסק שלכם, השיטה שלכם, להביא לעולם את האמת שלכם, להביא חיים חדשים למערכות היחסים שלכם, וליצור תשוקה ומוזה תמידיים בחיי היום יום, זו הסדנא עבורכם. חוויה סוחפת חושים ומאתגרת, מובטח לכם שתחזרו הביתה מארבע שעות הסדנא הזו עם התלהבות ורצון עז ליצור.

בהנחיית מיכל גזית 

מיכל גזית עוסקת בכתיבה עיתונאית רבת שנים ומגוונת של כתבות תחקיר, מגזין וטורים אישיים, בעיתונות הכתובה וברחבי הרשת.

מיכל מלמדת תהליכי יצירה וצמיחה בקבוצות ובאופן פרטני. מנחה ב 21 השנים האחרונות את סדנאות דרך האמן” וסדנאות “התחדשות יצירתית” לפיתוח וביטוי היצירתיות, בנוסף מנחה סדנאות כתיבה, תהליכי מדיטציה ודמיון מודרך.

יועצת אישית/זוגית/עסקית דרך פסיכו- אסטרולוגיה. כותבת, מציירת ,רוקדת ,נעה לומדת, מלמדת, חוקרת ומתרגשת עם החיים. מחברת הספר בחרתי בחיים של אי ודאות 

חוויות משתתפים מהסדנא הקודמת:

“עם הקול הנעים של מיכל ברקע ,מדריכה אותנו דרך מדיטציה מחברת, מצאתי את עצמי נכנסת למצב תודעתי שונה ועם כלי חדש שאני לא מכירה שהיא הביאה, מציירת תמונה חזקה מילדותי על דף עם צבעים חזקים. עם תחושה של חיבור לכל קו שאני שמה הרגיש שזה קורה ללא מאמץ, ומצד שני מחובר ונוכח, כשחשבתי שזה נגמר , פרץ של מילים יצא מתוכי ונפרש על הדף עם רגשות עזים, והרגיש שהם נכלאו בתוכי דורות. לא דמיינתי שאעבור חוויה עמוקה כזאת מסדנה שנראית לכאורה קלילה וקצרה. ולמדתי איך אני יכולה להיות עוד יותר יצירתית ממה שאני”

ראדה | מטפלת בשיטת המסע

“הייתה סדנה מרתקת אתמול. תובנות לחיים שמבקשות עיבוד והפנמה”

סימה להט | שדרית ובלוגרית