חיבור ליצירתיות

סדנא חוויתית של חיבור למח ימין-היצירתי, אינטואיטיבי ולא מודע שלנו

יום שלישי 11 לחודש מאי 19:00 –22:00

נווה שכטר – גלריית שכטר, שלוש, תל אביב

150 ₪ 

 

שלוש שעות של תהליך שעובר דרך קלפי אינטואיציה, אל מדיטציה של חיבור, ולשיאו של המפגש- ציור וכתיבה חוויתיים דרך מוח ימין.

חוויה עוצמתית של חיבור לאנרגיה היצירתית שחיה בנו, תוך הזכרות וחיבור, ויחד עם זאת, אפקט מתמשך וטכניקה אפקטיבית שתהיה אתכם להמשך החיים ככלי תרפויטי ויצירתי.

הסדנא היא חלק מסדנאות “דרך האמן” שב- 23 שנות פעילותן בארץ בהנחיית מיכל גזית חיברו אלפי אנשים ליכולת לחלום, להעז, להגשים וליצור. הסדנאות מכילות שפע של כלים, טכניקות והבנות שמאפשרות לחצות מחסומים, ולהתחבר למוזה תמידית.

אם שנים אתם חולמים להגשים את דחפי הציור או המוזיקה שלכם, אם אתם רוצים לכתוב ובכל פעם נתקעים מול הדף הריק, אם יש לכם חלומות ליצור את העסק שלכם, השיטה שלכם, להביא לעולם את האמת שלכם, להביא חיים חדשים למערכות היחסים שלכם, וליצור תשוקה ומוזה תמידיים בחיי היום יום, זו הסדנא עבורכם.

חוויה סוחפת חושים ומאתגרת, מובטח לכם שתחזרו הביתה מארבע שעות הסדנא הזו עם התלהבות ורצון עז ליצור.

בהנחיית מיכל גזית 

מיכל גזית עוסקת בכתיבה עיתונאית רבת שנים ומגוונת של כתבות תחקיר, מגזין וטורים אישיים, בעיתונות הכתובה וברחבי הרשת.

מיכל מלמדת תהליכי יצירה וצמיחה בקבוצות ובאופן פרטני. מנחה ב 23 השנים האחרונות את סדנאות דרך האמן” וסדנאות “התחדשות יצירתית” לפיתוח וביטוי היצירתיות, בנוסף מנחה סדנאות כתיבה, תהליכי מדיטציה ודמיון מודרך.

יועצת אישית/זוגית/עסקית דרך פסיכו- אסטרולוגיה. כותבת, מציירת ,רוקדת ,נעה לומדת, מלמדת, חוקרת ומתרגשת עם החיים. מחברת הספר בחרתי בחיים של אי ודאות 

חוויות משתתפים מהסדנא הקודמת:

“עם הקול הנעים של מיכל ברקע ,מדריכה אותנו דרך מדיטציה מחברת, מצאתי את עצמי נכנסת למצב תודעתי שונה ועם כלי חדש שאני לא מכירה שהיא הביאה, מציירת תמונה חזקה מילדותי על דף עם צבעים חזקים. עם תחושה של חיבור לכל קו שאני שמה הרגיש שזה קורה ללא מאמץ, ומצד שני מחובר ונוכח, כשחשבתי שזה נגמר , פרץ של מילים יצא מתוכי ונפרש על הדף עם רגשות עזים, והרגיש שהם נכלאו בתוכי דורות. לא דמיינתי שאעבור חוויה עמוקה כזאת מסדנה שנראית לכאורה קלילה וקצרה. ולמדתי איך אני יכולה להיות עוד יותר יצירתית ממה שאני”

ראדה | מטפלת בשיטת המסע

“הייתה סדנה מרתקת אתמול. תובנות לחיים שמבקשות עיבוד והפנמה”

סימה להט | שדרית ובלוגרית