זאב בן אריה – הרצאות על דמנהור

מועברות בשילוב סרטים בכל מקום ברחבי הארץ.

מחיר להרצאה: 1,000 ש”ח + מע”מ

מחיר להקרנת הסרט “חלומות על דמנהור” עם תרגום לעברית: 900 ש”ח + מע”מ

למזמינים הרצאה “עוד על דמנהור” הקרנת הסרטים ללא תשלום נוסף.

הרצאה 1. חלומות על דמנהור

סרט והרצאה

למרגלות הרי האלפים הקימה קהילה רוחנית בשם דמנהור מקדש מופלא המשקף את אמונתם ודרך החיים האלטרנטיבית שפיתחו. המקדש, שהוא הגדול והיפה מסוגו בעולם על-פי ספר גינס, ממשיך את מסורת האדריכלות המקודשת במקדש שלמה בירושלים ובמקדשי מצרים ואטלנטיס. מעבר לעניין הרוחני, מדובר בהישג אומנותי נשגב אשר מהווה עדות ליכולתה של קבוצה קטנה יחסית של אנשים לעשות דברים מופלאים.

הסרט “חלומות על דמנהור” לוקח את הצופה למסע אל אולמות מסתוריים מתחת לפני האדמה, היכרות עם קהילה אנושית מקסימה, וסיפור מרתק על הגשמת חלום. לאחר הסרט ניכנס לעומקו של הסיפור (תרתי משמע) בעזרת תמונות מרהיבות והסבר מקיף על המקום.

מחיר המפגש: 50 ש”ח לאדם (לפחות 1,000 ש”ח לפני מע”מ לקבוצה, 900 ש”ח כולל מע”מ על השכרת הסרט)

זמן: שעתיים וחצי עם הפסקה

המפגש יועבר על ידי זאב בן אריה, חבר של קהילת דמנהור, מומחה לאדריכלות מקודשת ולקהילות רוחניות ברחבי העולם, ומוציא קבוצות לדמנהור זה למעלה מ-12 שנה.

 

הרצאה 2. עוד על דמנהור

סרטים, מצגות והרצאה

לאור העניין הרב שמעורר הסרט “חלומות על דמנהור”, מפגש המשך המיועד למי שהשתתף במפגש הראשון, ובו נרחיב על הקהילה, המקדש והדרך הרוחנית המיוחדת.

דמנהור היא קהילה רוחנית בת 500 חברים החיה לרגלי האלפים באופן המדגיש קיימות, חיי קהילה ותרגולות רוחניות אנרגטיות. במהלך ארבעים השנים האחרונות בנו חברי הקהילה מקדש מופלא מתחת לאדמה, אשר מחיֶה את מסורת האלכימיה והמאגיה של ימי קדם.

בהרצאה מרתקת הכוללת שני סרטים (אורך כולל 50 דקות), מצגות והסברים לעומק, ננסה להבין איך הקהילה מתנהלת, מהי משמעותם של המקדש והאולמות השונים שבתוכו, ומהי הבשורה שחברי קהילת דמנהור מביאים לעולם.

נתחיל בסרט המציג את הפרויקטים השונים של קיימות ועזרה חברתית בקהילה, את צורת החיים המיוחדת ואת הדרכים הרוחניות השונות. נמשיך בסרט על המקדש – טיול וירטואלי, ולאחריו מצגת תמונות נדירות מהחדרים השונים והסברים על משמעות האומנות והאדריכלות של המקדש. נסיים בהסבר כללי על הפילוסופיה של דמנהור.

מחיר המפגש: 40 ש”ח לאדם (1,000 ש”ח + מע”מ לקבוצה)

זמן: שעתיים וחצי עם הפסקה

המפגש יועבר על ידי זאב בן אריה, חבר של קהילת דמנהור, מומחה לאדריכלות מקודשת וקהילות רוחניות ברחבי העולם, ומוציא קבוצות לדמנהור זה למעלה מ-12 שנה.

מחבר הספר “מקדש אדם” שמאז שנת 2005 מוציא קבוצות לביקורים וסיורים בדמנהור.

הספר היחיד בעברית על מקדשי דמנהור, סיפור הקמתם עם תמונות צבע מתוך המקדשים.
עכשיו ניתן לרכוש עותק אצלנו באתר
או בטלפון 1-800-773355

תמונה של זאב