ריקודים מקודשים
יום שישי  15.4.2016 |  11:00 14:00

מחיר 222ש”ח

בהנחיית הילה ואורי רימון
והפסנתרנית מיכל ישפה

הילה רימון
מטפלת ברפואה סינית, מורת התנועות הבכירה בארץ מטעם בית הספר הבינלאומי למודעות עצמית, מלמדת את התנועות והמחולות המקודשים מעל 12 שנים, בארץ ובאיטליה.

אורי רימון
מהנדס תוכנה ואיש חינוך, למד את התנועות באיטליה בבית הספר הבינלאומי למודעות עצמית, מלמד את התנועות והמחולות המקודשים מעל 12 שנים, בארץ ובאיטליה.

 

התנועות והריקודים המקודשים הינם פרקטיקה עתיקה המייצרת נוכחות באמצעות אימון תשומת הלב וההקשבה, לימוד הדיוק והקצב של התנועה.

mov-facebook

סדנת מבוא שתגלה לכם את העולם החבוי בתוך הפרקטיקה ותוכל להכניס אתכם פנימה אל עולמה המופלא. משך הסדנא שלוש שעות. התנועות והריקודים המקודשים הם לימוד עתיק שנועד לאפשר לכם להכיר את עצמכם טוב יותר, לבוא במגע עם העולם הפנימי שלכם ולחקור אותו. כל זאת תוך כדי יצירת הרמוניה בין הגוף, הרגשות והמחשבות. תוכלו לגלות את המשמעות יוצאת הדופן של הקצב, את הדיוק והזריזות של התנועה. תוכלו ללמוד תנועות ותנוחות גוף שאינכם מורגלים בהן ונמצאות בקשר הדוק עם צורת החשיבה והרגשות שלכם. תוכלו לבצע תרגילים המסייעים בחיבור בין המחשבה, הרגשות, והגוף על מנת ליצור תקשורת טובה יותר. לכל זה יש מטרה אחת ויחידה: לעורר את היכולות ואת הכישרונות החבויים בכם.
נא להגיע בבגדים לבנים. 

מקורם של התנועות ההינו משחר הימים, למערב הביא אותם מסטיקן בשם גורדייף ואף יצר עליהם אקטואליזציה כשאנו מלמדים אותם היום אנחנו הופכים אותם לאקטואליים לימינו כיוון שאנו מלמדים ולומדים גם את הרעיונות שעומדים בבסיס התנועות והמחולות הללו
סרטון על התנועות

מחיר 222 ש”ח