הפירמידות של בוסניה
יום שבת 16.4.2016 |  11:00 14:00
אולם מאירהוף בקומת הכניסה
ההרצאה בשפה האנגלית עם תרגום לעברית

מחיר למקדימים 38 ש”ח
מחיר ביום הארוע 48 ש”ח

book-now

מרצה דרסם אוסמנסיץ מבוסניה
הרצאה מרתקת על הפירמידות של בוסניה סם אוסמנגיץ  דרלאנתרפולוגיה וארכיאולוג גילה בשנים האחרונות את מה שיכולה להיות התגלית הגדולה ביותר בהיסטוריה האנושיתפירמידת ענק בת 30.000 שנה המתחבאת בין הרי בוסניה, המחוברת למערכת מנהרות סודית שנחשפה לאחרונהההרצאה בשפה האנגלית עם תרגום לעברית

ד”ר סם אוסמאנאגיץ: מגלה הפירמידות של בוסניה וחוקר ראשי של מיזם זה. מנהל המרכז לארכיאולוגיה באוניברסיטה האמריקנית בבוסניה-הרצגובינה. מנהל קרן “הגן ארכיאולוגי: פירמידת השמש של בוסניה”, סרייבו, בוסניה-הרצגובינה. חבר-חוץ של האקדמיה הרוסית למדעי הטבע, מוסקבה, רוסיה. מרצה בינלאומי נודע. מחברם של 14 ספרים על פירמידות ברחבי העולם ועל תרבויות עתיקות. אזרח כבוד ראשון של העיר ויסוקו ( Visoko). חבר האגודה לארכיאולוגיה של אלכסנדריה, מצרים. איש עסקים, נשיא התאגיד לייצור “מט” (Met),  יוסטון, ארה”ב. “איש השנה” בבוסניה לשנת 2007. אתרי אינטרנט רשמיים: http://www.samosmanagich.com
http://www.bosnianpyramid.org  

יש פירמידות בבוסניה! נסענו, צילמנו, ראינו (זאב בן אריה ואני) ואנחנו מביאים את דר’ סם אוסמנציק לארץ, להציג את ממצאיו ולהשתתף בכנס “תודעה חדשה”

האם ייתכן שבכדור הארץ היו ציוויליזציות קדומות ומפותחות שאין יודעים עליהם דבר? דר’ לאנתרפולוגיה וארכיאולוג ד”ר סם אוסמנגיץ Sam Osmanagich גילה בשנים האחרונות את מה שיכולה להיות התגלית הגדולה ביותר בהיסטוריה האנושית, פירמידת ענק בת 30.000 שנה המתחבאת בין הרי בוסניה. הפירמידה מכוסה באדמה ולכן לא ידעו עליה עד כה. אם התגלית של אוסמנגיץ נכונה הרי שמה שמספרים לנו בשיעורי ההיסטוריה חייב רביזיה קיצונית. ההיסטוריה האנושית לא התחילה לפני 5000 שנה, אלא היו מחזורי תרבות קדומים הרבה יותר שבהם בני אדם הגיעו לפסגות של טכנולוגיה והתפתחות שאינם בנמצא כיום.

Bosnian Pyramid of the Sun

לפי סם אוסמנגיץ ישנם כמה הגדרות ל”מה זה פירמידה” ואלו שהוא מצא בבוסניה עונים על הגדות אלו לעילא ולעילא. הפירמידה שהוא התייחס אליה נקראת “פירמידת השמש” והיא נמצאת ליד העיירה ויסוקו שהיא סיפור מעניין בפני עצמו (הייתה הבירה של הממלכה הבוגומילית בימי הביניים). גובה 220 מטר (70 מטר יותר מהפירמידה הגדולה בגיזה) והיא הבולטת ביותר מבין שש הפירמידות שהוא מצא. הפירמידה בבוסניה פעילה במידה מסוימת עד היום, ויש לה תכונות אנרגטיות של ריפוי והשראה, המשפיעות על המבקר במקום. בהקשר לכך מעניין לציין שהעיירה ויסוקו הייתה בירה של אחת הממלכות המסתוריות ביותר בימי הביניים – ממלכת הבוגומילים. תנועה נוצרית מיסטית שהתייחסה לאנרגיות וממנה יצאו הקתרים שהתפשטו לדרום צרפת ורחבי אירופה. הרצאתו של דר’ אוסמנציק באנגלית עם תרגום לעברית ותכלול סרט ושאלות ותשובות מהקהל.

Bosnian Pyramid of the Sun EM beam

 

מחיר למקדימים 38 ש”ח
מחיר ביום הארוע 48 ש”ח

ההרצאה בשפה האנגלית עם תרגום לעברית

book-now