דרך האמן – חיבור ישיר ליצירתיות
יום שישי 15.4.2016 | 16:00 – 19:00
אולם גלריה (קומה שניה)

מחיר 138 ש”ח
בונוס לנרשמים לסדנא כרטיס להרצאה על הפירמידות של בוסניה ביום שבת

מיכל גזית
עוסקת בכתיבה עיתונאית רבת שנים ומגוונת כתבות תחקיר ,מגזין וטורים אישיים, בעיתונות הכתובה וברחבי הרשת. מיכל מלמדת תהליכי יצירה וצמיחה בקבוצות ובאופן פרטני.
מנחה ב 18 השנים האחרונות את סדנאות “דרך האמן” לפיתוח וביטוי היצירה, סדנאות כתיבה, תהליכי מדיטציה ודמיון מודרך. יועצת אישית/זוגית/עיסקית דרך פסיכו- אסטרולוגיה. כותבת, מציירת ,רוקדת ,נעה לומדת, מלמדת, חוקרת ומתרגשת עם החיים. מחברת הספר בחרתי בחיים של אי ודאות

שלוש שעות של שכרון חושים, חיבור לעוצמה היצירתית דרך הפעלת מוח ימין

החלק הימני במוח אחראי על יצירתיות, חשיבה מרחבית, דמיון, אינטואיציה, חיבורים שמעבר.
כילדים החלק הזה היה פעיל במיוחד, מה שהביא לחשיבה יצירתית ויכולת לימוד וקליטה אין סופיים. עם החיים, החלק הזה טופח פחות, לטובת חשיבה לוגית, מעשית, תבניתית, שנמצאת בתפקודי מוח שמאל.
בסדנא חוויתית בת שלוש שעות ניצור גישה ישירה למוח ימין. נבין את האיזון בין שני חלקי המוח, בכדי להיות יכולים להביא יותר ויותר את הפאן היצירתי, החוויתי והתשוקתי, לכל רגע בחיים. הסדנא כוללת תהליך מדיטציה לחיבור, וציור וכתיבה ביד הלא דומיננטית שמפעילה את מוח ימין. חוויה עוצמתית שתביא מיידית הבנות, וחיבור למוח ימין, עם אפקט מתמשך וכלים שיהיו אתכם להמשך החיים.

הסדנא היא חלק מסדנת דרך האמן שב- 18 שנות פעילותה בארץ חיברה אלפי אנשים ליכולת לחלום, להעז, להגשים וליצור. הסדנא היא שפע של כלים, טכניקות והבנות כדי לחצות מחסומי יצירה, ולהתחבר למוזה ולתשוקה היצירתית. אם שנים אתם חולמים להגשים את דחפי הציור שלכם, או המוזיקה, אם אתם כותבים בסתר למגירה, או רוצים לכתוב ובכל פעם שאתם מנסים אתם נתקעים מול הדף הריק, אם יש לכם חלומות ליצור את העסק שלכם, השיטה שלכם, להביא לעולם את האמת שלכם, זו הסדנא עבורכם. חוויה סוחפת חושים ומאתגרת, יום שישי לפני כניסת השבת מובטח לכם ללכת הביתה עם התלהבות ורצון עז ליצור.

מחיר 138 ש”ח
בונוס לנרשמים לסדנא כרטיס להרצאה על הפירמידות של בוסניה ביום שבת