אזור השותפים

ברוכים הבאים לאזור השותפים של הוצאת פראג.

כבר שותפים? התחברו מכאן

אינכם שותפים? ניתן להצטרף מכאן

לאחר ההרשמה ישלח אליכם אמייל עם סיסמה. כדי לקבל קישורים עם קוד השותף שנוצר עבורכם, עליכם להתחבר לאתר עם שם משתמש והסיסמה שנישלחה אילכם. לאחר שהתחברתם כשותפים עמוד זה יהפוך להיות לוח הבקרה האישי שלכם כשותפים; ויכלול קישורים ומודעות עם הקוד האישי שלכם, נתונים על הפניות, מכירות, עמלות ותשלומים.

הערה: אם נרשמתם לאתר פראג כלקוחות בעבר, וכבר יש לכם שם משתמש וסיסמה, עדיין תצטרכו להצטרף כשותפים, אך לא ישלח אילכם אמייל עם סיסמה, ותוכלו להכנס למערכת עם שם המשתמש והסיסמה שכבר קימים במערכת.

*לצערינו שם המשתמש חייב להיות באותיות לטיניות

 

קישורים 

קישור לאתר פראג עם קוד השותף שלכם

קישור השותף בנוי משני חלקים: כתובת האתר: http://prag.co.il וקוד יחודי שנוצר עבורכם כאשר הצטרפתם לתוכנית השותפים של הוצאת פראג. (הקוד מתחיל וכולל את סימן השאלה) קוד זה מאפשר למערכת של תוכנית השותפים לזהות מאיזה שותף הופנו המבקרים והקונים באתר פראג. לכן חשוב להעתיק את קוד הקישור בשלמותו.

קישור לאתר פראג עם קוד שותף html

<a href="">ספרי פראג</a>

בדוגמה שמעל קוד הקישור הוא בשפת html, שימוש בקוד זה יהפוך את צמד המילים  'ספרי פראג' לקישור. כמובן ניתן לשנות את 'ספרי פראג' לכל טקסט שתבחרו.

צור קישור לעמוד, ספר בודד, או מבצע

  1. לכו אל העמוד, ספר או מבצע שעליו אתם רוצים להמליץ או לשווק
  2. העתיקו את כתובתו (משדה הכתובת של הדפדפן)
  3. הדביקו את הכתובת כאן בשדה ׳Page URL׳
  4. לחצו על הכפתור ׳צור׳
  5. הלינק אל העמוד + קוד השותף האישי שלכם יופיע בשדה: Affiliate URL

 

באנרים ומודעות

אם אתם בעלי אתר או בלוג, באנרים ומודעות יכולים לשמש כקישור להפניה. םודעות ובאנרים באים בגדלים שונים. כדי להשתמש העתיקו את הקוד שמופיע מתחת למודעה/באנר אל האתר שלכם (הקוד כולל את קוד השותף שלכם)

125x125

200x200

250x250

300x250

336x280

160x600

300x600

970x250

970x90

728x90

 

סגירת תפריט
×

עגלת קניות