דצמ 172016
 

העבר מתעורר לחיים

התייר הרוחני מיזם של הוצאת פראג ותרבויות עולמי המציעים לכם טיולי עומק וחוויה מיוחדים במינם בארץ , ובמקומות בעלי משמעות רוחנית עמוקה בעולם.

הרצאות, סדנאות קצרות, סדנאות יום, וסמינרים.

מה מנהלים יכולים ללמוד מהעבר, מהורדוס, מהנבטים, קהילת דמנהור שחפרה מקדשי ענק מתחת לאדמה ונחשבת היום לקהילה המצליחה ביותר בעולם, מגוון רחב של סדנאות, הרצאות וסרטים.

להזמנות: אילן 050-6527985

או במיל: prag@prag.co.il

 

ZeevBenArye1

 

 מדריך זאב בן אריה

סופר, מרצה, מדריך טיולים מעל 15 שנה ובעל חברת טיולי הבוטיק “תרבויות עולמי”

 

 

 

“מבצע הורדוס”

הורדוס יזם וביצע פרויקט גרנדיוזי, גדול מכל מיזם עד אז, העסיק 10,000 עובדים במשך שנים, סחט מחמאות מקיסרי רומא וגם מהיהודים (!), חשב מחוץ לקופסא, השתמש בטכנולוגיות חדישות, ועשה את הבלתי אפשרי.

למה עשה? מה עשה? איך עשה? – המפגש עוסק בנושאים של חזון ומטרות, ארגון וביצוע, ניהול פרויקט, ניהול זמן, ניהול אנשים ותקציב. האם יש לנו, בעידן המתקדם והטכנולוגי של היום, מה ללמוד ממנו?

אנו שמחים להציע לכם ולעובדיכם יום עיון ראשון מסוגו, המשלב הרצאה וסיור בליווי מצגות והמחשות מהשורה הראשונה בעולם. נחזור אל העבר ונשוטט בכל פינות המתחם האדיר, נבקר במחצבה, נלמד איך חצבו והסיעו אבנים, נלמד על השימוש בקשתות, מה כלל המתחם, סדרי גודל של בנייה, טכניקות בנייה, ועוד.

לצורך המחשת הנושא, יצרנו במיוחד מודל וירטואלי של הר הבית והמקדש, שחזרנו מבנה של מחצבה טיפוסית, ובנינו המחשות ממוחשבות של תהליכי בנייה, וכלי המאפשר שיטוט עצמי וירטואלי בהר הבית.

יום העיון מבוסס על מחקריהם של דוקטור יהושע פלג מבר אילן ופרופסורים מהטכניון. הוא משלב ביקור באתרים מרתקים בירושלים, ארוחה ברמה גבוהה, עבודה בקבוצות, והדמיות ממוחשבות גם בשטח.

הפעילות מותאמת לקבוצות שונות:

חבילת ההיכל” יום עיון למנהלים: הפרויקט הגדול בישראל !

השתלמות ארגונית חווייתית בירושלים, בנושא ניהול וארגון פרויקט בית המקדש. מפגש בירושלים על קפה ועוגה, הרצאה בליווי מצגת וירטואלית ייחודית, סיור בכותל, במוזיאון הרובע ההרודיאני, ובמרכז דוידסון או מנהרות הכותל, לקבוצות דיון ועבודה, ארוחת צהרים תנ”כית, סיכום ושיטוט וירטואלי בהר הבית.

“חבילת הסטיו המלכותי” חצי יום לעובדים: והיה הֶעקוב למישור !

בוקר או אחה”צ של חוויה לימודית בירושלים, בשילוב הרצאה וסיור, קפה ועוגה. ההרצאה תעסוק ותמחיש את הנושא בליווי מצגת וירטואלית ייחודית. סיור בכותל, במוזיאון הרובע ההרודיאני, ובמרכז דוידסון, קבוצות דיון ותרגילי ניהול, תצפית וסיכום עם כיבוד קל

“חבילת החומה” הרצאה במתחם הארגון: ככה בונים חומה!

פעילות בכל מקום בארץ. קפיצה אחורה בזמן לימי הורדוס, באמצעות הרצאה בליווי מצגת וירטואלית, הכוללת המחשות בעזרת מודלים בתלת מימד. ההרצאה מועשרת בסרטוני סיור באתרי הר הבית – כתחליף לסיור הרגלי.

להזמנות: אילן 050-6527985 או במיל: prag@prag.co.il