לאור הביקוש הרב נפתח מועד נוסף
יום רביעי| 18 ליולי | 19:00 – 22:00
מרכז נווה שכטר, שלוש 42, נווה צדק, תל אביב
חניה בחניונים: מגדל נווה צדק, או חניון עירוני ברחוב אליפלט

להרשמה

מחיר ליחיד– 148 ₪, מחיר לזוג 280 
קפה ומאפה עלינו

מיכל גזית

 בהנחיית מיכל גזית 

מיכל גזית עוסקת בכתיבה עיתונאית רבת שנים ומגוונת של כתבות תחקיר, מגזין וטורים אישיים, בעיתונות הכתובה וברחבי הרשת.

מיכל מלמדת תהליכי יצירה וצמיחה בקבוצות ובאופן פרטני. מנחה ב 21 השנים האחרונות את סדנאות "דרך האמן" וסדנאות "התחדשות יצירתית" לפיתוח וביטוי היצירתיותבנוסף מנחה סדנאות כתיבה, תהליכי מדיטציה ודמיון מודרך.

יועצת אישית/זוגית/עסקית דרך פסיכו- אסטרולוגיה. כותבת, מציירת ,רוקדת ,נעה לומדת, מלמדת, חוקרת ומתרגשת עם החיים. מחברת הספר בחרתי בחיים של אי ודאות

 

 

חיבור ליצירתיות

מדיטציה, ציור וכתיבה דרך מוח ימין, בטכניקת היד הלא דומיננטית

שלוש שעות של שכרון חושים- חיבור לעוצמה היצירתית דרך הפעלת מוח ימין. בסדנא חווייתית בת שלוש שעות ניצור גישה ישירה למוח ימין, שהוא החלק היצירתי, אינטואיטיבי, ילדי, לא מודע שלנו.במפגש נבין את האיזון בין שני חלקי המוח, בכדי להיות יכולים להביא יותר ויותר את הפן היצירתי, החוויתי והתשוקתי, לכל רגע בחייםהמפגש הוא תהליך שלם ומלא שכולל: מדיטציה לצורך חיבור, ואחר כך ציור וכתיבה ביד הלא דומיננטית שמפעילה את מוח ימין.

זו חוויה עוצמתית שמייצרת חוויות מידיות, חיבור לאנרגיה הילדית, תוך תהליך הזכרות וחיבור, ויחד עם זאת, יש לה אפקט מתמשך וכלים שיהיו אתכם להמשך החיי.

הסדנא היא חלק מסדנאות "דרך האמן" וסדנאות "התחדשות יצירתית" שב- 21 שנות פעילותן בארץ בהנחיית מיכל גזית חיברו אלפי אנשים ליכולת לחלום, להעז, להגשים וליצורהסדנאות מכילות שפע של כלים, טכניקות והבנות שמאפשרות לחצות מחסומי יצירה, ולהתחבר למוזה ולתשוקה היצירתיתאם שנים שאתם חולמים להגשים את דחפי הציור או המוזיקה שלכם, אם אתם רוצים לכתוב ובכל פעם נתקעים מול הדף הריקאם יש לכם חלומות ליצור את העסק שלכם, השיטה שלכם, להביא לעולם את האמת שלכם, להביא חיים חדשים למערכות היחסים שלכםוליצור תשוקה ומוזה תמידיים בחיי היום יום, זו הסדנא עבורכם. חוויה סוחפת חושים ומאתגרתמובטח לכם שתחזרו הביתה משלוש שעות הסדנא הזו עם התלהבות ורצון עז ליצור.

חוויות משתתפים בסדנא הקודמת:

"עם הקול הנעים של מיכל ברקע ,מדריכה אותנו דרך מדיטציה מחברתמצאתי את עצמי נכנסת למצב תודעתי שונה ועם כלי חדש שאני לא מכירה שהיא הביאה, מציירת תמונה חזקה מילדותי על דף עם צבעים חזקיםעם תחושה של חיבור לכל קו שאני שמה הרגיש שזה קורה ללא מאמץ, ומצד שני מחובר ונוכח, כשחשבתי שזה נגמרפרץ של מילים יצא מתוכי ונפרש על הדף עם רגשות עזים, והרגיש שהם נכלאו בתוכי דורות. לא דמיינתי שאעבור חוויה עמוקה כזאת מסדנה שנראית לכאורה קלילה וקצרהולמדתי איך אני יכולה להיות עוד יותר יצירתית ממה שאני"

ראדה | מטפלת בשיטת המסע

"הייתה סדנה מרתקת אתמול. תובנות לחיים שמבקשות עיבוד והפנמה"

סימה להט | שדרית ובלוגרית

להרשמה

 

סגירת תפריט
×

עגלת קניות