חיבור ליצירתיות: מדיטציה, ציור וכתיבה דרך מוח ימין, בטכניקת היד הלא דומיננטית
בהנחיית מיכל גזית
יום ראשון | 1 ליולי | 19:00 – 22:00 
מרכז נווה שכטר, שלוש 42, נווה צדק, תל אביב

להרשמה

שלוש שעות של שכרון חושים- חיבור לעוצמה היצירתית דרך הפעלת מוח ימין. החלק הימני במוח אחראי על יצירתיות, חשיבה מרחבית, דמיון, אינטואיציה. כילדים החלק הזה היה פעיל במיוחד, מה שהביא לחשיבה יצירתית ולהמון אנרגיה, חיוניות, יכולת לימוד וקליטה אין סופיים. עם החיים החלק הזה פחות טופח אצל רוב האנשים לטובת חשיבה לוגית, מעשית ותבניתית, שמגיעים מתפקודי מוח שמאל. בסדנא חווייתית בת שלוש שעות ניצור גישה ישירה למוח ימין. נבין את האיזון בין שני חלקי המוח, בכדי להיות יכולים להביא יותר ויותר את הפאן היצירתי, החוויתי והתשוקתי, לכל רגע בחיים. 

הסדנא כוללת תהליך מדיטציה לצורך חיבור, ואחר כך ציור וכתיבה ביד הלא דומיננטית שמפעילה את מוח ימין. זו חוויה עוצמתית שמייצרת חוויות מידיות, חיבור לאנרגיה הילדית, תוך תהליך הזכרות וחיבור, ויחד עם זאת, יש לה אפקט מתמשך וכלים שיהיו אתכם להמשך החיים.

הסדנא היא חלק מסדנאות דרך האמן וסדנאות התחדשות יצירתית שב- 21 שנות פעילותן בארץ בהנחית מיכל גזית חיברו אלפי אנשים ליכולת לחלום, להעז, להגשים וליצור. בסדנאות אלה שפע של כלים, טכניקות והבנות שמאפשרות לחצות מחסומי יצירה, ולהתחבר למוזה ולתשוקה היצירתית. אם שנים שאתם חולמים להגשים את דחפי הציור או המוזיקה שלכם, אם אתם רוצים לכתוב ובכל פעם נתקעים מול הדף הריק, אם יש לכם חלומות ליצור את העסק שלכם, השיטה שלכם, להביא לעולם את האמת שלכם, להביא חיים חדשים למערכות היחסים שלכם, וליצור תשוקה ומוזה תמידיים בחיי היום יום, זו הסדנא עבורכם. חוויה סוחפת חושים ומאתגרת, מובטח לכם שתחזרו הביתה משלוש שעות הסדנא הזו עם התלהבות ורצון עז ליצור.

להרשמה

למקדימים עד 1 ביוני – 118 ₪ 
אחרי ה 1 ביוני – 168 ₪
בשל אופיה של הסדנא מספר המקומות מוגבל

קפה ומאפה עלינו

חניה בחניונים: מגדל נווה צדק, או חניון עירוני ברחוב אליפלט

 

מיכל גזית

מיכל גזית 

מלמדת תהליכי יצירה וצמיחה בקבוצות ובאופן פרטני. ב21 השנים האחרונות מנחה את סדנאות "דרך האמן" וסדנאות "התחדשות יצירתית" לפיתוח וביטוי היצירתיות, מנחה תהליכי מדיטציה ודמיון מודרך, סדנאות כתיבה, וסדנאות חיבור לניסים ומזל, מיכל בעלת ניסיון רב שנים בכתיבה עיתונאית מגוונת מכתבות תחקיר, למגזין ,טורים אישיים בעיתונות הכתובה וברחבי הרשת. מחברת הספר:"בחרתי בחיים של אי ודאות" כותבת, מציירת ,רוקדת ,נעה לומדת, מלמדת, חוקרת ומתרגשת עם החיים.

סגירת תפריט
×

עגלת קניות