דצמ 222016
 

  38 ש"ח למקדימים

https://secure.cardcom.co.il/u/xuM/

semir_osmanagic

דר' סם אוסמאנאגיץ

מגלה הפירמידות של בוסניה וחוקר ראשי של מיזם זה. מנהל המרכז לארכיאולוגיה באוניברסיטה האמריקנית בבוסניה-הרצגובינה. מנהל קרן "הגן הארכיאולוגי: פירמידת השמש של בוסניה", סרייבו, בוסניה-הרצגובינה. חבר-חוץ של האקדמיה הרוסית למדעי הטבע, מוסקבה, רוסיה. מרצה בינלאומי נודע. מחברם של 14 ספרים על פירמידות ברחבי העולם ועל תרבויות עתיקות. אזרח כבוד ראשון של העיר ויסוקו ( Visoko). חבר האגודה לארכיאולוגיה של אלכסנדריה, מצרים. איש עסקים, נשיא התאגיד לייצור "מט" (Met),  יוסטון, ארה"ב. "איש השנה" בבוסניה לשנת 2007.
אתר אינטרנט רשמי

 דר' סם אוסמנצ'יק מגיע לארץ בפעם השניה 
הרצאתו על הפירמידות בבוסניה

יום רביעי 15 בפברואר בשעה 20:00

אכסנית בני דן, רחוב בני דן 32 תל אביב

הרצאה מרתקת על הפירמידות של בוסניה סם אוסמנגיץ  דר' לאנתרפולוגיה וארכיאולוג גילה בשנים האחרונות את מה שיכולה להיות התגלית הגדולה ביותר בהיסטוריה האנושית – פירמידת ענק בת30.000 שנה המתחבאת בין הרי בוסניה,המחוברת למערכת מנהרות סודית שנחשפה לאחרונה. ההרצאה בשפה האנגלית עם תרגום לעברית.

האם ייתכן שבכדור הארץ היו ציוויליזציות קדומות ומפותחות שאין יודעים עליהם דבר? דר' לאנתרפולוגיה וארכיאולוג ד"ר סם אוסמנגיץ Sam Osmanagich גילה בשנים האחרונות את מה שיכולה להיות התגלית הגדולה ביותר בהיסטוריה האנושית, פירמידת ענק בת 30.000 שנה המתחבאת בין הרי בוסניה. הפירמידה מכוסה באדמה ולכן לא ידעו עליה עד כה. אם התגלית של אוסמנגיץ נכונה הרי שמה שמספרים לנו בשיעורי ההיסטוריה חייב רביזיה קיצונית. ההיסטוריה האנושית לא התחילה לפני 5000 שנה, אלא היו מחזורי תרבות קדומים הרבה יותר שבהם בני אדם הגיעו לפסגות של טכנולוגיה והתפתחות שאינם בנמצא כיום.

 

Bosnian Pyramid of the Sun