מרץ 172016
 

לאור הצלחת הטיול הראשון – יוצאת קבוצה נוספת

הטיול האולטמטיבי לפסח:

בעמק וויסוקו היפה בבוסניה, עומלים ד"ר סם אוסמגניץ וחבורתו על חשיפת התגלית החשובה ביותר בהיסטוריה האנושית, פירמידות ענק בנות עשרות אלפי שנה, נעקוב אחר הסיפור המרתק, ונגלה את הארץ המסתורית, כולל סיפורם של הבוגומילים, מיסטיקנים נוצרים מימי הביניים. בנוסף על כך נגלה את אזור דרום סרביה היפה והמיוער, הרי מוקרה גורה, עמק המלכים, עמק המורבה, אזור הרי הבלקן, וכן אזורים לא מוכרים ונהדרים של בולגריה הנראים כמו גבעות החול של קפדוקיה – בולגריציק.

מסתרי הבלקן ופירמידות בבוסניה 13 – 20 לאפריל 2017 (פסח)

מסלול הטיול פרטים נוספים והרשמה

המלצה : פירמידות בוסניה יוני 2016

הייתה לי זכות להשתתף בטיול הראשון לפירמידות בוסניה. טיילתי רבות במהלך השנים וניתן לומר בצורה הכי חד משמעית שטיול זה צועד בראש , כיוון שמעבר לנופים, טעמים, חוויות ותרבות עברתי מסע שכולו תהליך של צמיחה ושידרוג עצמי ובריאותי.

אשתף אתכם בשמחה בחוויות בולטות  שנראה כי ילווני ויהיו חלק ממני  עד סוף הימים. ביום הראשון טיפסנו לקצה פירמידת השמש בכדי לחוש את קרן האנרגיה היוצאת מראשה. ניתן היה לחוש בה בברור ובירידה מטה ליוו אותנו גחליליות בריקוד קסום. ביום השני נכנסנו למנהרות המפותלות ועצרנו במספר חדרים ששימשו לטיפול.  באחד מהם עמדנו ליד אבן ענק שניתן היה למדוד את עוצמת האנרגיה הנפלטת ממנה. נעמדתי קרוב לאבן וביקשתי לעבור ניקוי טראומות מהלב (לאור מספר טרגדיות שחוויתי). ניתן לומר שחוויתי סוג של ניתוח לב פתוח. פשוט חשתי שנעשית שם עבודת עומק והייתי ממוסמרת למקום. מאז אני אדם שונה במובנים רבים. בטיפוסים הן בטיול והן מאז במדרגות ובכלל הכל מתבצע בקלילות, ללא דפיקות לב והתנשפות מאומצת . אם בטיול עשינו רפטינג שבבית חששתי ממנו,הרי שבפועל חגגתי כל רגע בארוע מלבב זה והחשש היה ממני והלאה. ביום יום אני הרבה הרבה יותר רגועה והלחץ ממני והלאה.

לא ארחיב אך הטכס הזיכר והנופים עוצרי הנשימה הוסיפו לעונג ולשכרון החושים.

ממליצה לכולם להגיע ולחוות וממש ממש לא להעיז לוותר כי קצרה היריעה מלתאר . עבורי זו הייתה חווית חיים, בטוח שתהייה כזאת גם עבורכם.

גילה

Bosnian Pyramid of the Sun

צילום מהאויר של פירמידת השמש

טלפונים לבירורים:
זאב – 054-4751080
אילן – 050-6527985
תרבויות עולמי 1-700-50-992 מייל zeevb@d-u.co.il

SONY DSC  הפארק של סם